З жовтня на OLX можна купувати з безкоштовною доставкою

 «OLX доставка» – зручний і сучасний інструмент, який ми створили, щоб наші користувачі здійснювали угоди максимально швидко й безпечно, – говорить Сергій Гапоченко, директор OLX в Україні й Центральній Азії. При замовленні з доставкою покупцеві не потрібно зустрічатись особисто та здійснювати передоплату – так ми мінімізуємо ризики перерахування грошей недобросовісному продавцю і робимо онлайн-шопінг простим та комфортним».
Можливість замовити з доставкою інтегрована в мобільний додаток OLX, тому достатньо мати під рукою смартфон, щоб швидко оформити угоду в будь-який час і в будь-якому місці. 
Особливо актуальна «OLX доставка» для жителів невеликих населених пунктів, де асортимент доступних товарів досить обмежений. На OLX же можна знайти практично все, і тепер навіть у найбільш віддалених куточках країни, де є відділення «Нова пошта», легко оформити покупку без ризику втратити гроші.
«OLX доставка» вигідна не лише покупцеві, як може здатися на перший погляд. Оголошення із пропозицією доставити товар вигідно відрізняються в загальному списку, а це означає, що вони більше помітні. Так, за результатами тестування послуги можна сміливо сказати: продавці зі значком «OLX доставка» отримують більше дзвінків, відповідно – і продають швидше.
Онлайн-покупки відправляються через відділення «Нова пошта», безпеку платежів і захист угод гарантує фінансовий партнер UAPAY.  У випадку, якщо замовлений товар не підійшов, та після огляду в відділенні «Нова пошта» отримувач від нього відмовився, OLX візьме витрати на зворотну пересилку на себе, а гроші за покупку миттєво повернуться на рахунок покупця. 
До 31 грудня «OLX доставка» буде безкоштовною – це безпрецедентний випадок, коли можна купувати і продавати вигідно та безпечно із будь-якого куточка країни.  
Більше інформації про послугу «OLX доставка» та акцію: https://www.olx.ua/uk/delivery/  
https://www.youtube.com/watch?v=jm-2S9FIkDs&index=7&list=PLclNDSb8qEXN0dgU9D84trjSCXXqnugko https://www.youtube.com/watch?v=3UJ2Q5aYHgQ&index=6&list=PLclNDSb8qEXN0dgU9D84trjSCXXqnugko
Довідка
OLX — сервіс оголошень №1 в Україні. Українська база платформи нараховує 11,5 млн оголошень та щомісячно поповнюється більше ніж на 3 млн нових пропозицій. Кожну секунду на сервісі публікується 2 нових оголошення. За даними компанії Gemius, ресурс входить у топ-10 найпопулярніших сайтів серед українців (Fusion-панель, лютий 2017 р). Кожний другий інтернет-користувач з України відвідує сервіс мінімум 1 раз на місяць.
Нова пошта – заснована в 2001 році українська компанія, яка за 16 років стала лідером на ринку доставки і драйвером його розвитку. Мережа компанії складається з понад 2300 відділень по всій Україні. У 2016 році «Нова пошта» доставила більше 100 млн відправлень. У 2014 році компанія вийшла за межі вітчизняного ринку, відкривши представництва в Молдові і Грузії, а в листопаді 2015-го запустила міжнародну доставку в 200 країн світу. Місія «Нова пошта» – легкість доставки для життя і бізнесу.
UAPAY – Українська компанія UAPAY, яка входить в холдинг Softinvest, є оператором платіжного інструменту UAPAY.UA— унікального сервісу, що дозволяє споживачам оплачувати величезний спектр послуг по всій Україні за найвигіднішими тарифами в найширшій мережі точок прийому (відділеннях, банкоматах, через платіжні термінали і в інтернеті, а також на розрахункових порталах банків-партнерів) будь-яким зручним способом (готівкою, пластиковою карткою або електронним грошима).
Прес-офіс OLX
Press_ua@olx.com

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *